POSTŘEH: Význam slova "děvka"

9. srpna 2016 v 12:19 | Katbar |  ...si všímá
Haha, upřímně, úvod tohoto článku jsem psala, přepisovala a následně mazala snad osmnáctkrát, než jsem se dostala k závěru, že tenhle článek vlastně nepotřebuju úvod obsáhlejší, než jednu jedinou větu: Ne všechno, co nazýváte děvkou, děvka je.

Napřed si rozebereme lidový význam slovíčka "děvka". V podvědomí lidí je děvka zafixována, jako dívka, či žena, která i přes trvalý milostný poměr udržuje milostný poměr další. Prostě zahýbá, okay?


Tento význam může nosit i několik dalších, povětšinou hanlivých označení, jako například coura, kurva, nebo prostitutka, pokud dotyčná provádí sexuální služby za peníze. Chápeme se? Dobře.

Je ale ovšem načase podívat se, co slovíčko "děvka" určitě neznamená. Jdeme na to.

DĚVKA ROZHODNĚ NENÍ MÉNĚ JAK PATNÁCTILETÁ SLEČNA, CO SE MALUJE
V takovém případě možná jako děvka vypadá, heh, ale makeup z ní rozhodně nedělá ženu lehkých mravů. Kostrbaté linky, oranžový makeup, nebo řvavá, červená rtěnka, co se silně tloukne s modrým tílkem a fialovými kalhotami a podobné nováčkovské přešlapy ji stejně časem přejdou a to, že to vypadá otřesně, ji stejně někdo dřív, nebo později řekne. Tedy snad. A přecijen, cvik je důležitý, jestli se takhle cítí dobře, prosím, jen ať se vyblbnou.

DĚVKA ROZHODNĚ NENÍ VYZÝVAVĚ OBLEČENÁ ŽENA
,,Ježiš, podívej na ty kraťasy, vždyť jí z toho čumí půlka prdele, to je humus!" Eh, ano. Ale pokud má slečna pěkný, zpevněný a vysportovaný zadek, nevidím jediný důvod, proč by ho nemohla takto "ukázat". Pokud jí samotné nevadí, že si neukojení puberťáci při pohledu na ní masírují poklopec, důvod prostě nevidím. A to platí i pro ploché břicho, vysportované nohy, štíhlý pas, velký výstřih. Máte nějakou přednost? Použijte ji. Ukažte ji. Vždyť proto jste ji dostali, ne?
Samozřejmě, podotýkám, na třináctileté slečně nevypadají sexy ani krátké kraťasy, ani přiblblé crop-topy, při jejichž nošení si koledujete leda tak o zánět močových cest. Prostě ne. To samé platí pro prostorově výraznější slečny. Neukazujte na nedokonalosti, ale na přednosti! ^^
Ale samozřejmě, která holka si nezanadává, když kolem ní a jejího kluka projde podobně oblečená konkurence, no ne?

DĚVKA ROZHODNĚ NENÍ ŽENA, CO RYCHLE STŘÍDÁ PARTNERY
,,Bože to je coura, vždyť ještě minulý měsíc měla někoho jiného!" No ok, a co? Není to jedno, v případě, že má partnera jen jednoho a nevodí tak nikoho za nos? Ženy přirozeně hledají. Tak je nechte hledat. Počet partnerů, jak sexuálních, tak nesexuálních nemá na věrnost žádný vliv, a jak už jsem říkala, děvka je osoba ženského pohlaví, co partnera podvádí.
Takzvané "jednorázovky", nebo "úlety", jak se jim také říká, také nejsou ničím špatným. Zase, pokud je žena svobodná, popřípadě nemá o vážný vztah zájem, proč ne? Přátelství s výhodami též!

Tak vidíte. Prosím, nebuďte za negramoty a nevzdělance, a nepoužívejte slovo "DĚVKA" tam, kde se nehodí. Za celý národ děkuje Katbar!

Máte jiný názor? Nebo se mnou naopak souhlasíte? Vyjádřete se dole v komentářích, jsem připravena na přívržence i odpůrce, na ostré výměny názorů i na poklidné diskuze! ^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jhin Cena Ult Jhin Cena Ult | 19. srpna 2016 v 10:46 | Reagovat

No vzhledem k tomu, že tobě monogamie asi nic neříká, děvka jsi. A můj zdroj? Hádej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama