Srpen 2016

Creepypasta- soutěž v kopírování?

23. srpna 2016 v 19:16 | Katbar |  ...co se Wattpadu týče
Jakožto velký fanoušek creepypasty jsem se pídila po dalších příbězích, když už jsem měla přečtené všechny blogy a jednoho krásného (nebo spíše "krásného"?) dne jsem se rozhodla hledat i na Wattpadu. Větší chybu jsem snad v životě neudělala.

Co na Wattpad patří a co ne?

21. srpna 2016 v 20:58 | Katbar |  ...co se Wattpadu týče
Abych se vyhla takovým těm obvyklým, nenávistným komentářům, hned na začátek uvedu: Samozřejmě, pište si každý, co chcete, co vás baví, co vás naplňuje, s čím se ztotožňujete. Nehaním ničí tvorbu a nesnažím se nikoho poškodit. Všem se předem omlouvám.
Výborně, teď ještě jeden ALERT: Článek obsahuje můj názor. Konec ALERTU. A jdeme konečně na to.

Hate X Konstruktivní kritika

21. srpna 2016 v 19:31 | Katbar |  ...co se Wattpadu týče
,,Haty jsou mi u prdele, vůbec mě nezajímají, vždycky si budu psát, co sám/sama chci, všechno je mi u prdele, nezastavíte mě!" Aha. Říká někdo, kdo pořádný hate ještě nikdy nezažil. No tak se na to podíváme.

Na Wattpadu rozeznáváme spoustu různých druhů komentářů. Jedny nás vybízejí k dalšímu psaní, jiné nás chválí, další nám nadávají a ty ani ne zdaleka poslední se nám snaží pomoct naši tvorbu zlepšit. Jaký je rozdíl mezi dvěma posledními zmíněnými? Pro někoho absurdní otázka, pro někoho možná stěžejní bod celé tvorby.

Podotýkám, že tento článek se dá aplikovat na celé internetové prostranství, ne jenom na Wattpad. Konec konců, ono je to všude stejné.

He and his girlfriend

21. srpna 2016 v 0:50 | Katbar |  ...píše
Ach jo, zase jsem se nechala uvrtat do nějaké píčoviny, to vám teda řeknu. Tentokrát jde o fanfikci. No, fanfikci...posuďte sami.
Už ani nevím, jak tohle vzniklo, nejspíše z nějakého vážně silného sluníčka, nebo já vážně nevím, každopádně tady to máte. Fanfikce na mého přítele a jeho kamaráda. Enjoy.
Za překlepy a jiné chybky neruším, je asi jedna ráno, co tohle píšu. A ke všemu je to tak hrozně...ŠPATNÝ.
VE VŠECH SMYSLECH.
Kluci sorry. Já vás mám ráda. Fakt.

POSTŘEH: Význam slova "děvka"

9. srpna 2016 v 12:19 | Katbar |  ...si všímá
Haha, upřímně, úvod tohoto článku jsem psala, přepisovala a následně mazala snad osmnáctkrát, než jsem se dostala k závěru, že tenhle článek vlastně nepotřebuju úvod obsáhlejší, než jednu jedinou větu: Ne všechno, co nazýváte děvkou, děvka je.

Napřed si rozebereme lidový význam slovíčka "děvka". V podvědomí lidí je děvka zafixována, jako dívka, či žena, která i přes trvalý milostný poměr udržuje milostný poměr další. Prostě zahýbá, okay?