Únor 2016

Russian Roulette [TT]

16. února 2016 v 14:36 | Katbar |  ...píše
Padla jsem na kolena. Cítila jsem, jak mi v nich tiše zapraskalo, bolest už jsem však nevnímala. Ramena jsem měla za zády skoro vykloubená, do zápěstí i kotníků se mi zařezávali konopné provazy. Jenže mě už to bylo jedno. Ucítila jsem kopnutí do břicha, až jsem se stočila do klubíčka a tiše jsem zavzlykala. Netušila jsem kde jsem se to ocitla, co tady dělám, proč jsem tady.Jediné co jsem věděla bylo, že je tu chladno a že tu rozhodně nejsem sama. Někdo mě chytnul za vlasy a prudce přitáhnul. Slyšela jsem rozepínání zipu. ,,Kuř ty děvko!"

Werewolf Girl

11. února 2016 v 20:43 | Katbar |  ...píše
Pomalu jsem se šinula lidupráznou ulicí. Nikdo nikdo, jen kapky jemného, listopadového mrholení smáčely vše, co bylo v jejich dosahu. Otřásla jsem se, když mi pár vodních kapek proniklo za límec u mikiny a přetáhla jsem si přes hlavu kapuci. Vítr si jemně pohrával s mými vlasy a já si užívala ten pocit svobody, který mi vítr dával. Pomalým tempem jsem se došourala k parčíku. To, co jsem ale usylšela z jeho hlubin mě vyděsilo. Uslyšela jsem totiž dětský pláč. Nedalo mi to a vydala jsem se za ním.

INFORMACE

8. února 2016 v 19:40 | Katbar |  ...co se Wattpadu týče
Úplně na začátek bych chtěla upozornit, že tato rubrika rozhodně nemá díla nějak shodit, pošpinit, nebo jejich autory urazit. Naopak, měla by pomoci začínajícím spisovatelům s propagací jejich děl. Díla budou uveřejněna vždy s autorovým svolením a samozřejmě s jeho podpisem.